O BLOGU

Marketing i non-profit to blog nowoczesnej komunikacji marketingowej dla trzeciego sektora. Piszę tu o najnowszych trendach, dobrych (i złych) praktykach, recenzuję książki, podlinkowuję do przydatnych materiałów i  publikacji. Staram się przybliżać polskim czytelnikom to, co dzieje się na arenie światowej – przede wszystkim w USA, Wielkiej Brytanii i Francji. Prezentuję też podstawowe zasady nowoczesnej, skutecznej komunikacji w organizacjach non-profit.

Skupiam się głównie na marketingu w internecie oraz komunikacji i budowaniu relacji za pomocą social media, a moim konikiem jest przedsiębiorczość społeczna i innowacyjne sposoby przeciwdziałania największym problemom tego świata.

Więcej o mnie i o tym, czym się zajmuję zawodowo dowiedzie się tutaj; o moich  innych, również tych pozazawodowych projektach przeczytacie na  mojej stronie internetowej.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie oraz oferty współpracy – jeśli macie ciekawe pomysły lub pytania, wyślijcie maila  na adres: anna[@]purrmedia.com.

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Comments (0)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: